Otel

Otel.com został założony w 2004 roku i jest częścią MetGlobal, której główna siedziba znajduje się w Stambule. Serwis przetłumaczony jest na język polski.

Po zabukowaniu noclegu, należy wydrukować voucher, który pokazujemy podczas check-in w hotelu.

Płatności obsługiwane są przez Paytrek UK Ltd.

Po rezerwacji zakwaterowania, odczekujemy 24 godziny i wysyłamy maila z zapytaniem, czy nasza rezerwacja widnieje w hotelowym systemie. Adres mailowy danego hotelu najszybciej znaleźć na stronie firmowej obiektu. Ewentualnie dzwonimy do recepcji.

Otel.com kod rabatowy

Otel.com opinie

Wybór hoteli jest zdecydowanie mniejszy, porównując do Booking.com

Również opisy hoteli na Otel.com są dość skromne, dlatego najlepiej dany obiekt podpatrzeć sobie u konkurencji.

Co do negatywnych opinii w różnych serwisach to proszę zwrócić uwagę, że taka opinia jest napisana przez osobę, dla której jest to jedyny post na danej stronie.

Pewnym minusem jest to, że podczas rezerwacji zawsze trzeba dokonać pełnej płatności. Jednak w przypadku rezerwacji z możliwością anulowania, pieniądze wracają na naszą kartę w przeciągu paru dni.

Bardzo korzystnie dla oczu (pod względem cenowym) wyglądają rezerwacje w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Omanie. I to właśnie z myślą o hotelach wyższej klasy, warto odpalić Otel.com

Otel.com – support

Numer telefonu +90 850 502 77 69 (Turcja).

Na stronie serwisu jest dostępny całodobowy czat.

Komunikować możemy się również poprzez messenger.

https://www.facebook.com/otelcom

Otel.com kod rabatowy

Właśnie poprzez facebookowy profil można skorzystać z 7% zniżki (specjalna zakładka). Kody promocyjne możemy również uzyskać poprzez zapisanie się do newslettera Otel.com

OtelcomVoucher