Booking & Pekao – 4%

Konkurencją dla zwrotu 10% na konto Wizzair, od wartości zameldowania poprzez Booking, może być zwrot 4% na nasze konto w banku Pekao SA. Gdzie tkwi haczyk? Pieniądze na koncie Wizzair należy wykorzystać zazwyczaj w przeciągu 6 miesięcy od wpłynięcia środków i mogą one być użyte tylko na Wizzair.com Natomiast kasa, która trafi na nasze konto w Pekao SA nie ma żadnych ograniczeń. Możemy zlecić wypłatę natychmiast lub spokojnie pieniądze mogą ‚leżakować’ na naszym koncie. Taka skarbonka uzupełniająca się z cashback Booking 😉

Cashback Booking – Jak skorzystać?

Logujemy się na nasze konto w banku Pekao. Odnajdujemy zakładkę ‚Galeria rabatów’ i po znalezieniu promocji przechodzimy do Booking przez kliknięcie w indywidualny link na czerwonym tle (patrz poniżej).

Cashback Booking 4% zwrotu na konto Pekao

Na nowej stronie załaduję się nam strona Booking.com wraz z logo banku Pekao (tak jak na poniższym przykładzie).

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak zarezerwować nocleg na Booking.com. Nie jest konieczne wpisywanie naszego numeru konta bankowego. Cashback 4% wartości zameldowania zostanie przelany automatycznie na nasze konto w ciągu 97 dni od wymeldowania. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości noclegów.

Promocja ‚Z Bankiem Pekao S.A. podróżujesz taniej” trwa od kwietnia 2016 roku, aż do odwołania. Jednorazowo otrzymać możemy maksymalnie 760 zł (za jeden pobyt).

Założenie konta w banku Pekao jest dość proste. Należy przygotować swój dowód osobisty i wypełnić formularz. W celu potwierdzenia danych, oddzwoni do nas przedstawiciel banku. Następnie udamy się do wybranej przez nas placówki banku, w celu podpisania umowy. Na miejscu wszystko zajmie nam 10 minut. Spełniając pewne założenia, prowadzenie naszego konta może być darmowe.

Dzięki programowi ‚Galeria rabatów’ możemy m.in. taniej wypożyczyć samochód (Rentalcars, Europcar), otrzymać rabat w hotelach sieci Gromada (5-15%) czy skorzystać z oferty zwrotu w Interhome.