Booking: 10% zwrotu na Wizzair

Jeżeli rezerwujemy nocleg przez Booking.com, to warto zdecydować się, na rezerwację poprzez stronę linii lotniczej Wizzair. Otrzymamy wówczas zwrot 5% wartości zakwaterowania, do wydania na loty (i nie tylko) węgierskiego przewoźnika.

Co należy zrobić?

Zakładamy darmowe konto na Wizzair.com, a następnie przechodzimy do zakładki ‚Zaplanuj’ i kliknij w ‚Hotele’, gdzie będzie wspomniana informacja o całej akcji. Po kliknięciu, zostaniemy przeniesieni na stronę Booking.com, gdzie powinno pojawić się logo Wizzair (wraz z napisem: ‚We współpracy z wizzair.com’).  Booking.com cashback Wizzair

Teraz wybieramy swój nocleg. Przy każdej rezerwacji, będzie podana wartość punktów (przeliczona na euro), która trafi na nasze konto Wizzair. W ostatnim kroku rezerwacji (już po kliknięciu w niebieski przycisk: Następny krok, dane końcowe) podajemy numer konta Wizzair (10 cyfr).

Booking zwrot Wizzair

Znajdziemy go, będąc zalogowani na swoim koncie Wizzair (klikamy w swoje imię i nazwisko, następnie odnajdujemy ‚Twój profil’).

Punkty Wizzair zostaną nam naliczone w następnym miesiącu (zazwyczaj koło 18-go), po miesiącu w którym wymeldowaliśmy się z obiektu. O tym, że punkty Wizzair zostały naliczone, zostaniemy powiadomieni mailowo.

Punkty zostaną naliczone bez względu na to czy płatność była dokonana kartą czy też gotówką na miejscu.

Punkty (środki) są ważne równe 6 miesięcy od daty naliczenia i oprócz zakupu biletów (lub pokrycia ich części), mogą być wykorzystane na usługi dodatkowe (np. na bagaż nadawany). Ale nie można za punkty Wizz zakupić członkostwa Wizz Discount Club (dopiero przy zakupie wraz z biletami).

Aby otrzymać punkty Wizzair nie jest wymagane posiadanie karty kredytowej Wizz czy też wykupionej opcji WDC.

Punkty Wizzair zostaną naliczone również wtedy, gdy ktoś inny (np. znajomy) podczas rezerwacji na Booking.com, poda Twój numer konta Wizzair.

I w drugą stronę również to działa, czyli robiąc rezerwację znajomym i wpisując nasz numer konta Wizzair, otrzymamy punkty.

Niestety nie ma możliwości podania numeru konta Wizzair, już po zakończeniu rezerwacji na Booking.com

A może masz konto w banku Pekao SA? Zobacz jak otrzymać możesz zwrot 4% za rezerwację na Booking.com, do wydania na co tylko chcesz.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.