Booking

W dniu 15.10.2019 Booking.com zakończył Program Poleceń. Wszystkie rezerwacje dokonane do tego momentu poprzez nasze linki są ważne. Zwroty zostaną wypłacone do 60 dni, od momentu wymeldowania.

Poniżej wpis archiwalny

Lider w Polsce pod względem rezerwacji noclegów – Booking.com, proponuje wszystkim nowym osobom, zwrot 50 zł, za pierwszą rezerwację na kwotę minimum 350 zł.

Booking link polecający:

https://www.booking.com/

Dzięki temu, że zarezerwujesz nocleg przez mój link, ja otrzymam 50 zł.

Jeżeli Twoje konto było założone przed końcem lipca 2018 roku, to również Ty możesz polecać inne osoby (swój spersonalizowany link znajdziesz w zakładce Moje Nagrody). Po kliknięciu w link, osoba zaproszona, będzie widziała tylko Twoje imię. Aby wziąć udział w promocji potrzebne jest 18 lat.

Nowe konta nie posiadają możliwości wygenerowania linku polecającego.

Maksymalnie można polecić dziesięć osób, czyli zarobić 500 zł. Nagrody zostaną wypłacone na kartę płatniczą (debetową lub kredytową, polecamy Revolut), w czasie od 30 do 60 dni po zakończeniu pobytu przez poleconego. Przelew będzie zrealizowany automatycznie.

Na koncie Booking na bieżąco mamy podgląd na listę zaproszonych przez nas osób oraz na status płatności.

Jeżeli rezerwujemy pierwszy pobyt w innej walucie, należy pamiętać o małej nadwyżce, ponieważ podliczenie następuje w ciągu trzydziestu dni po wymeldowaniu. Rezerwując nocleg z wyprzedzeniem, może okazać się, że za kilka miesięcy euro poszybuje w dół i w sumie po podliczeniu, nie osiągnie ceny minimalnej 350 zł.

Promocja obejmuje również pobyty na faktury.

Booking link polecający

Dodatkowo, dzięki zarezerwowanym kilku pobytów, zostaniemy włączeni do programu Booking Genius, gdzie otrzymamy kilkunastoprocentowe i natychmiastowe zniżki, a niekiedy też darmowe śniadania (poziom Genius 2)

Serwis został założony w 1996 roku w Holandii, strona przetłumaczona jest również na język polski. Według mnie Booking to najlepsza opcja do znalezienia noclegu (wiarygodne opinie, dobra przeglądarka zdjęć obiektu, sprawnie działające mapy). Jeżeli już ustalimy jaki obiekt nas interesuje, to u konkurencji możemy sprawdzić czy przypadkiem nie jest taniej.

W Booking link polecający to same korzyści dla obydwu stron.