Airbnb zniżka 75 zł na start

Airbnb zniżka 75 zł na start. Zarejestruj się z poniższego linku polecającego:

http://www.airbnb.pl/c/kwojcik19

Za rezerwację pierwszego pobytu noclegowego, na kwotę minimum 750 zł, otrzymasz zniżkę 75 zł. Do kwoty minimalnej, siedemset pięćdziesiąt złotych, nie wliczają się podatki i opłaty serwisowe (widoczne w ostatnim punkcie rezerwacji). Kupon automatycznie odejmie 75 PLN od kwoty zakwaterowania.

Znizka w Airbnb ważna jest od rok czasu od rejestracji.

Masz wątpliwości, poczytaj opinie na temat Airbnb.

Noclegi udostępniane w Airbnb przez gospodarzy, to często prywatne mieszkania, dostępne tylko na tej platformie. Jeżeli lubisz mieszkać wśród miejscowych to chyba najlepsze miejsce dla Ciebie, na znalezienie ciekawych noclegów. Druga sprawa, że bardzo często jest to opcja najbardziej korzystna cenowo. Airbnb jest również świetne, gdy jedziemy większą grupą. Wówczas możemy zarezerwować na przykład cały dom, gdzieś w górach, z basenem.

Część podróżujących wybiera gospodarzy tylko z tytułem superhosta. Jest to osoba, która posiada ocenę minimum 4.8 (w skali 1-5). Średnia wyliczana jest na podstawie ocen, uzyskanych od gości, w ciągu ostatniego roku. Druga zaleta superhosta, jest taka, że gospodarz w przeciągu ostatniego roku nie odwołał żadnej rezerwacji. Zaledwie jedna odwołana rezerwacja, oznacza pożegnanie się z tytułem, na najbliższy rok. Trzecia zaleta, to wskaźnik aktywności w serwisie na poziomie 90%, co wiąże się z szybkimi odpowiedziami na nurtujące nas kwestie. Takiemu gospodarzowi zależy, żeby taki tytuł superhosta zatrzymać, podchodzi do Airbnb poważnie i dba o jakość i zadowolenie gości.

Drugim kryterium wartym uwagi jest Airbnb plus. Są to miejsca wybrane przez serwis i zweryfikowane przez pracownika Airbnb (potwierdzenie zgodności zdjęć ze stanem rzeczywistym).

Jeżeli na zdjęciach danego obiektu brakuje fotografii kuchni, łazienki, widoku z balkonu, to zapewne coś jest z nimi nie tak.

Można pod uwagę wziąć dopiero co dodany obiekt, którego właściciel ma pozytywne opinie za inne miejsca noclegowe w serwisie.

Przed dokonaniem rezerwacji zapoznajmy się jeszcze z zasadami anulacji pobytu.

Gdy podczas weryfikacji otrzymasz niepełną (bez kodu) wiadomość o treści : „Kod PIN z Airbnb. Nigdy nie udostępniaj nikomu swojego kod…”, wówczas spróbuj zweryfikować się telefonicznie. Zadzwoni bot (program) i poda Ci (do odsłuchania) Twój kod.

————————————–

Dodatkowo, rejestrując się w Airbnb przez nasze polecenie, otrzymasz 50 zł na rezerwację atrakcji z listy Airbnb.

Dzięki temu, że zarezerwujesz się z mojego linku, ja również otrzymam nagrodę, w wysokości 25 zł. Później Ty będziesz mógł polecać Airbnb swoim znajomym. I teraz podpowiem Ci, że wybierając pobyt na minimum 7 dni, otrzymamy zniżki kilkunastoprocentowe. Ale najbardziej się opłaca wynająć dom/apartament/pokój na minimum 4 tygodnie. Wówczas zniżka na Airbnb to nawet połowa ceny! Tylko skąd wziąć tyle wolnego…

Do dzieła, przejdź do Airbnb zniżka 75 zł

http://www.airbnb.pl/c/kwojcik19

Airbnb zniżka

Jeżeli czegoś nie wiesz, to zapytaj mailowo lub na naszym Facebooku.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.